2
Bielawianka Bielawa

Bielawianka

Bielawa

POPRZEDNIE MECZE

16 października 2021

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Logo

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

2:1

BIELAWIANKA BIELAWA II Logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

Sebastian Iwasiuta8'
Nazarii Plazynskyi82'
40' Daniel Chęciński

10 października 2021

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II Logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

2:1

KOLIBER UCIECHÓW Logo

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

Damian Chmielewski8'
Dawid Suchorski42'
9' Tomasz Gałek

3 października 2021

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE Logo

DELTA SŁUPICE

4:3

BIELAWIANKA BIELAWA II Logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

Grzegorz Tyc56'
Damian Kaczmarczyk57'
Patryk Filimowski59'
Patryk Filimowski61'
4' Daniel Gongało
18' Daniel Chęciński
35' Mateusz Chołuj

NASTĘPNY MECZ

BIELAWIANKA BIELAWA II Logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

VS

KŁOS LUTOMIA Logo

KŁOS LUTOMIA

dni
|
godziny
|
minuty
|
sekundy

24 października 2021

Niedziela | godz. 12:00

Metoda płatności

Mastercard **** 1946

Twój bilet 5066

BIELAWIANKA

Tabela A-klasa Wałbrzych II

# Drużyna M P W R P B
1 PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA 10 26 8 2 0 42:10
2 CUKROWNIK PSZENNO 10 25 8 1 1 36:14
3 KŁOS LUTOMIA 10 20 6 2 2 22:11
4 KOLIBER UCIECHÓW 10 19 6 1 3 26:11
5 WIERZBIANKA WIERZBNA 10 18 5 3 2 28:21
6 LKS MARCINOWICE 10 17 5 2 3 21:14
7 LKS GOLA ŚWIDNICKA 10 15 5 0 5 35:26
8 BIELAWIANKA BIELAWA II 10 15 5 0 5 29:25
9 BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK 10 13 4 1 5 27:25
10 POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 10 13 4 1 5 24:29
11 ZIELONI ŁAGIEWNIKI 10 12 3 3 4 20:14
12 DELTA SŁUPICE 10 11 3 2 5 15:27
13 S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY 10 10 3 1 6 23:26
14 CZARNI SIENIAWKA 10 7 2 1 7 13:33
15 LECHIA DZIERŻONIÓW II 10 4 1 1 8 10:41
16 BOXMET PISKORZÓW 10 4 1 1 8 8:52

BIELAWA

TERMINARZ A-klasa Wałbrzych II

KOLEJKA:

2021-08-15
11:00
LKS GOLA ŚWIDNICKA logo

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

1:6

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

LKS GOLA ŚWIDNICKA logo
Oskar Rusin34'
3' Daniel Gongało
5' Dawid Purzycki
20' Bartosz Paszkowski
37' Bartosz Paszkowski
85' Seweryn Ślepecki
90' Damian Chmielewski
2021-08-14
17:00
ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

4:2

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo
2021-08-15
11:00
BOXMET PISKORZÓW logo

BOXMET PISKORZÓW

BOXMET PISKORZÓW

0:5

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

BOXMET PISKORZÓW logo
2021-08-15
17:00
S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

2:3

WIERZBIANKA WIERZBNA

WIERZBIANKA WIERZBNA

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo
2021-08-14
16:00
CZARNI SIENIAWKA logo

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

0:2

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

CZARNI SIENIAWKA logo
2021-08-14
17:00
LKS MARCINOWICE logo

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

0:1

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

LKS MARCINOWICE logo
2021-08-14
17:00
CUKROWNIK PSZENNO logo

CUKROWNIK PSZENNO

CUKROWNIK PSZENNO

3:4

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

CUKROWNIK PSZENNO logo
2021-08-14
17:00
BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK logo

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

1:0

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK logo
2021-08-22
17:00
BIELAWIANKA BIELAWA II logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

6:2

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

BIELAWIANKA BIELAWA II logo
Dawid Suchorski6'
Italo rocha De olivera26'
Dawid Purzycki53'
Seweryn Ślepecki60'
Damian Chmielewski75'
Seweryn Ślepecki90'
14' Paweł Górecki
63' Wiktor Chlipała
2021-08-21
16:00
CZARNI SIENIAWKA logo

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

3:0

BOXMET PISKORZÓW

BOXMET PISKORZÓW

CZARNI SIENIAWKA logo
2021-08-21
17:00
KOLIBER UCIECHÓW logo

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

3:2

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

KOLIBER UCIECHÓW logo
2021-08-21
17:00
KŁOS LUTOMIA logo

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

1:0

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

KŁOS LUTOMIA logo
2021-08-22
11:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

2:5

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo
2021-08-22
17:00
LECHIA DZIERŻONIÓW II logo

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

1:3

CUKROWNIK PSZENNO

CUKROWNIK PSZENNO

LECHIA DZIERŻONIÓW II logo
2021-08-22
17:00
PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA logo

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

4:0

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA logo
2021-08-22
17:30
DELTA SŁUPICE logo

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

1:1

WIERZBIANKA WIERZBNA

WIERZBIANKA WIERZBNA

DELTA SŁUPICE logo
2021-08-29
17:00
CUKROWNIK PSZENNO logo

CUKROWNIK PSZENNO

CUKROWNIK PSZENNO

2:0

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

CUKROWNIK PSZENNO logo
Jakub Dudzic27'
Tomasz Szmeiter63'
2021-08-28
17:00
LKS MARCINOWICE logo

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

1:1

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

LKS MARCINOWICE logo
2021-08-28
17:00
ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

1:1

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo
2021-08-28
17:00
BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK logo

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

0:2

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK logo
2021-08-29
11:00
WIERZBIANKA WIERZBNA logo

WIERZBIANKA WIERZBNA

WIERZBIANKA WIERZBNA

0:5

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

WIERZBIANKA WIERZBNA logo
2021-08-29
11:00
LKS GOLA ŚWIDNICKA logo

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

4:5

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

LKS GOLA ŚWIDNICKA logo
2021-08-29
17:00
S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

6:2

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo
2021-08-29
17:00
BOXMET PISKORZÓW logo

BOXMET PISKORZÓW

BOXMET PISKORZÓW

1:1

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

BOXMET PISKORZÓW logo
2021-09-05
12:00
BIELAWIANKA BIELAWA II logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

3:1

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

BIELAWIANKA BIELAWA II logo
Bartłomiej Kędziora12'
Daniel Chęciński47'
Daniel Chęciński66'
90' +2 Michał Ciapka
2021-09-04
16:00
BOXMET PISKORZÓW logo

BOXMET PISKORZÓW

BOXMET PISKORZÓW

0:4

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

BOXMET PISKORZÓW logo
2021-09-04
16:00
CZARNI SIENIAWKA logo

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

2:1

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

CZARNI SIENIAWKA logo
2021-09-04
16:30
POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

4:0

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo
2021-09-04
17:00
KOLIBER UCIECHÓW logo

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

2:3

CUKROWNIK PSZENNO

CUKROWNIK PSZENNO

KOLIBER UCIECHÓW logo
2021-09-04
17:00
DELTA SŁUPICE logo

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

1:6

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

DELTA SŁUPICE logo
2021-09-05
14:00
LECHIA DZIERŻONIÓW II logo

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

3:3

WIERZBIANKA WIERZBNA

WIERZBIANKA WIERZBNA

LECHIA DZIERŻONIÓW II logo
2021-09-15
17:00
KŁOS LUTOMIA logo

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

2:5

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

KŁOS LUTOMIA logo
2021-09-11
17:00
WIERZBIANKA WIERZBNA logo

WIERZBIANKA WIERZBNA

WIERZBIANKA WIERZBNA

6:3

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

WIERZBIANKA WIERZBNA logo
Wojciech Ciuba47'
Michał Szklarz52'
Wojciech Ciuba60'
Mateusz Kryjak65'
Damian Linowski72'
Wojciech Ciuba82'
2' Daniel Gongało
17' Daniel Chęciński
80' Daniel Gongało
2021-09-11
16:00
BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK logo

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

1:2

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK logo
2021-09-11
16:00
LKS MARCINOWICE logo

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

5:2

BOXMET PISKORZÓW

BOXMET PISKORZÓW

LKS MARCINOWICE logo
2021-09-11
16:00
PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA logo

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

10:1

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA logo
2021-09-11
16:00
CUKROWNIK PSZENNO logo

CUKROWNIK PSZENNO

CUKROWNIK PSZENNO

3:0

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

CUKROWNIK PSZENNO logo
2021-09-11
17:00
ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

6:0

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo
2021-09-12
11:00
LKS GOLA ŚWIDNICKA logo

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

6:1

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA logo
2021-09-12
16:00
S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

0:5

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo
2021-09-19
11:00
BIELAWIANKA BIELAWA II logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

2:6

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

BIELAWIANKA BIELAWA II logo
Seweryn Ślepecki18'
Arkadiusz Paszkowski73'
23' Michał Sienicki
43' Paweł Soboniak
50' Kornel Busch
52' Michał Sienicki
53' Michał Sienicki
62' Tomasz Piątkowski
2021-09-18
16:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

5:4

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo
2021-09-18
16:00
ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

1:2

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo
2021-09-18
16:00
BOXMET PISKORZÓW logo

BOXMET PISKORZÓW

BOXMET PISKORZÓW

3:2

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

BOXMET PISKORZÓW logo
2021-09-18
16:00
CZARNI SIENIAWKA logo

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

1:4

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

CZARNI SIENIAWKA logo
2021-09-18
16:00
KOLIBER UCIECHÓW logo

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

2:3

WIERZBIANKA WIERZBNA

WIERZBIANKA WIERZBNA

KOLIBER UCIECHÓW logo
2021-09-18
16:30
KŁOS LUTOMIA logo

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

1:2

CUKROWNIK PSZENNO

CUKROWNIK PSZENNO

KŁOS LUTOMIA logo
2021-09-18
17:00
DELTA SŁUPICE logo

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

3:0

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

DELTA SŁUPICE logo
2021-09-26
11:00
LECHIA DZIERŻONIÓW II logo

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

0:3

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

LECHIA DZIERŻONIÓW II logo
28' Daniel Gongało
57' Seweryn Ślepecki
66' Daniel Gongało
2021-09-25
16:00
PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA logo

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

1:1

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA logo
2021-09-25
16:00
BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK logo

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

14:1

BOXMET PISKORZÓW

BOXMET PISKORZÓW

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK logo
2021-09-25
16:00
LKS MARCINOWICE logo

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

2:1

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

LKS MARCINOWICE logo
2021-09-26
11:00
LKS GOLA ŚWIDNICKA logo

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

3:0

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

LKS GOLA ŚWIDNICKA logo
2021-09-26
11:00
WIERZBIANKA WIERZBNA logo

WIERZBIANKA WIERZBNA

WIERZBIANKA WIERZBNA

2:2

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

WIERZBIANKA WIERZBNA logo
2021-09-26
16:00
CUKROWNIK PSZENNO logo

CUKROWNIK PSZENNO

CUKROWNIK PSZENNO

8:3

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

CUKROWNIK PSZENNO logo
2021-09-26
16:00
S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

1:3

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo
2021-10-03
15:00
DELTA SŁUPICE logo

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

4:3

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

DELTA SŁUPICE logo
Grzegorz Tyc56'
Damian Kaczmarczyk57'
Patryk Filimowski59'
Patryk Filimowski61'
4' Daniel Gongało
18' Daniel Chęciński
35' Mateusz Chołuj
2021-10-02
16:00
KŁOS LUTOMIA logo

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

2:0

WIERZBIANKA WIERZBNA

WIERZBIANKA WIERZBNA

KŁOS LUTOMIA logo
2021-10-02
16:00
KOLIBER UCIECHÓW logo

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

6:0

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

KOLIBER UCIECHÓW logo
2021-10-02
16:00
CZARNI SIENIAWKA logo

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

0:3

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

CZARNI SIENIAWKA logo
2021-10-02
16:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

0:3

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo
2021-10-03
11:00
BOXMET PISKORZÓW logo

BOXMET PISKORZÓW

BOXMET PISKORZÓW

0:8

CUKROWNIK PSZENNO

CUKROWNIK PSZENNO

BOXMET PISKORZÓW logo
2021-10-03
16:00
ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

2:2

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo
2021-10-03
16:00
LKS MARCINOWICE logo

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

3:1

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS MARCINOWICE logo
2021-10-10
15:00
BIELAWIANKA BIELAWA II logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

2:1

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

BIELAWIANKA BIELAWA II logo
Damian Chmielewski8'
Dawid Suchorski42'
9' Tomasz Gałek
2021-10-09
15:00
CUKROWNIK PSZENNO logo

CUKROWNIK PSZENNO

CUKROWNIK PSZENNO

3:2

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

CUKROWNIK PSZENNO logo
2021-10-09
15:00
BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK logo

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

2:1

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK logo
2021-10-09
15:00
PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA logo

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

1:1

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA logo
2021-10-10
11:00
LECHIA DZIERŻONIÓW II logo

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

3:2

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

LECHIA DZIERŻONIÓW II logo
2021-10-10
11:00
WIERZBIANKA WIERZBNA logo

WIERZBIANKA WIERZBNA

WIERZBIANKA WIERZBNA

6:1

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

WIERZBIANKA WIERZBNA logo
2021-10-10
12:00
LKS GOLA ŚWIDNICKA logo

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

5:2

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

LKS GOLA ŚWIDNICKA logo
2021-10-10
15:00
S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

6:1

BOXMET PISKORZÓW

BOXMET PISKORZÓW

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo
2021-10-16
15:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

2:1

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo
Sebastian Iwasiuta8'
Nazarii Plazynskyi82'
40' Daniel Chęciński
2021-10-16
15:00
KŁOS LUTOMIA logo

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

4:0

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

KŁOS LUTOMIA logo
2021-10-16
16:00
CZARNI SIENIAWKA logo

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

1:2

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

CZARNI SIENIAWKA logo
2021-10-16
16:00
LKS MARCINOWICE logo

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

1:1

CUKROWNIK PSZENNO

CUKROWNIK PSZENNO

LKS MARCINOWICE logo
2021-10-17
11:00
BOXMET PISKORZÓW logo

BOXMET PISKORZÓW

BOXMET PISKORZÓW

0:4

WIERZBIANKA WIERZBNA

WIERZBIANKA WIERZBNA

BOXMET PISKORZÓW logo
2021-10-17
11:00
LKS GOLA ŚWIDNICKA logo

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

6:1

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

LKS GOLA ŚWIDNICKA logo
2021-10-17
15:00
DELTA SŁUPICE logo

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

0:3

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

DELTA SŁUPICE logo
2021-10-17
15:00
ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

0:0

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo
2021-10-24
12:00
BIELAWIANKA BIELAWA II logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

-

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

BIELAWIANKA BIELAWA II logo
2021-10-23
15:00
KOLIBER UCIECHÓW logo

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

-

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

KOLIBER UCIECHÓW logo
2021-10-23
15:00
CUKROWNIK PSZENNO logo

CUKROWNIK PSZENNO

CUKROWNIK PSZENNO

-

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

CUKROWNIK PSZENNO logo
2021-10-23
15:00
PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA logo

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

-

BOXMET PISKORZÓW

BOXMET PISKORZÓW

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA logo
2021-10-24
11:00
LECHIA DZIERŻONIÓW II logo

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

-

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

LECHIA DZIERŻONIÓW II logo
2021-10-24
15:00
S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

-

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo
2021-10-24
15:00
WIERZBIANKA WIERZBNA logo

WIERZBIANKA WIERZBNA

WIERZBIANKA WIERZBNA

-

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

WIERZBIANKA WIERZBNA logo
2021-10-24
15:00
BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK logo

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

-

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK logo
2021-10-31
12:00
CZARNI SIENIAWKA logo

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

-

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

CZARNI SIENIAWKA logo
2021-10-30
15:00
LKS MARCINOWICE logo

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

-

WIERZBIANKA WIERZBNA

WIERZBIANKA WIERZBNA

LKS MARCINOWICE logo
2021-10-30
15:00
BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK logo

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

-

CUKROWNIK PSZENNO

CUKROWNIK PSZENNO

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK logo
2021-10-30
15:00
BOXMET PISKORZÓW logo

BOXMET PISKORZÓW

BOXMET PISKORZÓW

-

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

BOXMET PISKORZÓW logo
2021-10-31
11:00
LKS GOLA ŚWIDNICKA logo

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

-

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

LKS GOLA ŚWIDNICKA logo
2021-10-31
13:30
ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

-

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo
2021-10-31
13:30
KŁOS LUTOMIA logo

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

-

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

KŁOS LUTOMIA logo
2021-10-31
14:00
DELTA SŁUPICE logo

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

-

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

DELTA SŁUPICE logo
2021-11-07
12:00
BIELAWIANKA BIELAWA II logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

-

BOXMET PISKORZÓW

BOXMET PISKORZÓW

BIELAWIANKA BIELAWA II logo
2021-11-06
15:00
PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA logo

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

-

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA logo
2021-11-06
15:00
KOLIBER UCIECHÓW logo

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

-

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

KOLIBER UCIECHÓW logo
2021-11-07
11:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

-

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo
2021-11-07
11:00
LECHIA DZIERŻONIÓW II logo

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

-

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

LECHIA DZIERŻONIÓW II logo
2021-11-07
11:00
WIERZBIANKA WIERZBNA logo

WIERZBIANKA WIERZBNA

WIERZBIANKA WIERZBNA

-

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

WIERZBIANKA WIERZBNA logo
2021-11-07
13:30
S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

-

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo
2021-11-07
13:30
CUKROWNIK PSZENNO logo

CUKROWNIK PSZENNO

CUKROWNIK PSZENNO

-

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

CUKROWNIK PSZENNO logo
2021-11-11
13:30
ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

-

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo
2021-11-11
11:00
LKS GOLA ŚWIDNICKA logo

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

-

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

LKS GOLA ŚWIDNICKA logo
2021-11-11
12:00
CZARNI SIENIAWKA logo

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

-

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

CZARNI SIENIAWKA logo
2021-11-11
13:30
CUKROWNIK PSZENNO logo

CUKROWNIK PSZENNO

CUKROWNIK PSZENNO

-

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

CUKROWNIK PSZENNO logo
2021-11-11
13:30
LKS MARCINOWICE logo

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

-

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LKS MARCINOWICE logo
2021-11-11
13:30
DELTA SŁUPICE logo

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

-

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

DELTA SŁUPICE logo
2021-11-11
13:30
BOXMET PISKORZÓW logo

BOXMET PISKORZÓW

BOXMET PISKORZÓW

-

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

BOXMET PISKORZÓW logo
2021-11-11
13:30
BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK logo

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

-

WIERZBIANKA WIERZBNA

WIERZBIANKA WIERZBNA

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK logo
2021-11-14
12:00
BIELAWIANKA BIELAWA II logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

-

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

BIELAWIANKA BIELAWA II logo
2021-11-13
15:00
PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA logo

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

-

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA logo
2021-11-13
15:00
KOLIBER UCIECHÓW logo

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

-

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

KOLIBER UCIECHÓW logo
2021-11-14
11:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

-

BOXMET PISKORZÓW

BOXMET PISKORZÓW

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo
2021-11-14
11:00
LECHIA DZIERŻONIÓW II logo

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

-

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LECHIA DZIERŻONIÓW II logo
2021-11-14
13:30
WIERZBIANKA WIERZBNA logo

WIERZBIANKA WIERZBNA

WIERZBIANKA WIERZBNA

-

CUKROWNIK PSZENNO

CUKROWNIK PSZENNO

WIERZBIANKA WIERZBNA logo
2021-11-14
13:30
S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

-

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo
2021-11-14
13:30
KŁOS LUTOMIA logo

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

-

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

KŁOS LUTOMIA logo

STATYSTYKI ZAWODNIKÓW BIELAWIANKI

Strzelcy bramek:

1

Daniel Gongało

6

bramek
0 dom, 6 wyjazd

2

Seweryn Ślepecki

5

bramek
3 dom, 2 wyjazd

3

Daniel Chęciński

5

bramek
2 dom, 3 wyjazd

Żółte kartki

4

Dawid Purzycki

2

Arkadiusz Paszkowski

2

Bartosz Paszkowski

Czerwone kartki

1

Arkadiusz Paszkowski

1

Dawid Purzycki

STATYSTYKI BIELAWIANKI

Wygranych meczy:

50.00%

Bramki strzelone średnio na mecz:

2,9

Bramki stracone średnio na mecz:

2,5

Strzelone bramki

Bramki w domu

13

Bramki na wyjeździe

16

Strzelone bramki w kwadransach gry:

1'-15'

7

15'-30'

6

30'-45'

4

45'-60'

4

60'-75'

4

75'-90'

4

Stracone bramki w kwadransach gry:

1'-15'

3

15'-30'

2

30'-45'

2

45'-60'

9

60'-75'

6

75'-90'

3

MINUTY NA BOISKU:

  • 1

    Arkadiusz Paszkowski

    900

    minut

  • 2

    Daniel Gongało

    862

    minut

  • 3

    Damian Chmielewski

    810

    minut

  • 4

    Michał Bartecki

    745

    minut

  • 5

    Konrad Murczak

    720

    minut

  • 6

    Dawid Purzycki

    695

    minut

  • 7

    Daniel Chęciński

    573

    minut

  • 8

    Seweryn Ślepecki

    535

    minut

  • 9

    Bartłomiej Kędziora

    451

    minut

  • 10

    Grzegorz Krzewiński

    435

    minut

  • 11

    Bartosz Paszkowski

    406

    minut

  • 12

    Michał Podolak

    386

    minut

  • 13

    Filip Lange

    291

    minut

  • 14

    Norbert Piątek

    270

    minut

  • 15

    Norbert Działek

    265

    minut

  • 16

    Mateusz Chołuj

    249

    minut

  • 17

    Damian Wajda

    180

    minut

  • 18

    Dawid Suchorski

    177

    minut

  • 19

    Bartosz Augustyn

    172

    minut

  • 20

    Dawid Sordyl

    134

    minut

  • 21

    Piotr Mikus

    120

    minut

  • 22

    Italo rocha De olivera

    116

    minut

  • 23

    Tomasz Boczkowski

    90

    minut

  • 24

    Michał Czykieta

    90

    minut

  • 25

    Damian Pompa

    88

    minut

  • 26

    Dominik Jagielski

    79

    minut

  • 27

    Mateusz Kuriata

    44

    minut

  • 28

    Sebastian Chłądowicz

    32

    minut

  • 29

    Oliwier Johann

    0

    minut

  • 30

    Kamil Swoboda

    0

    minut

    KADRA BIELAWIANKA:

    zawodnicy Bielawianki Bielawa II

    BRAMKARZE

    Bartecki Michał - Bielawianka Bielawa II
    Bartecki Michał
    bramkarz
    Słonecki Krzysztof - Bielawianka Bielawa II
    Słonecki Krzysztof
    bramkarz

    OBROŃCY

    Murczak Konrad - Bielawianka Bielawa II
    Murczak Konrad
    obrońca
    Paszkowski Arkadiusz - Bielawianka Bielawa II
    Paszkowski Arkadiusz
    obrońca
    Piątek Norbert - Bielawianka Bielawa II
    Piątek Norbert
    obrońca
    Podolak Michał - Bielawianka Bielawa II
    Podolak Michał
    obrońca
    Sordyl Dawid - Bielawianka Bielawa II
    Sordyl Dawid
    obrońca
    Strachanowski Tomasz - Bielawianka Bielawa II
    Strachanowski Tomasz
    obrońca
    Woźny Wiktor - Bielawianka Bielawa II
    Woźny Wiktor
    obrońca

    POMOCNICY

    Augustyn Bartosz - Bielawianka Bielawa II
    Augustyn Bartosz
    pomocnik
    Chmielewski Damian - Bielawianka Bielawa II
    Chmielewski Damian
    pomocnik
    Comski Oliwier - Bielawianka Bielawa II
    Comski Oliwier
    pomocnik
    Gongało Daniel - Bielawianka Bielawa II
    Gongało Daniel
    pomocnik
    Kędziora Bartłomiej - Bielawianka Bielawa II
    Kędziora Bartłomiej
    pomocnik
    Krzewiński Grzegorz - Bielawianka Bielawa II
    Krzewiński Grzegorz
    pomocnik
    Kubiak Tomasz - Bielawianka Bielawa II
    Kubiak Tomasz
    pomocnik
    Kuriata Mateusz - Bielawianka Bielawa II
    Kuriata Mateusz
    pomocnik
    Suchorski Dawid - Bielawianka Bielawa II
    Suchorski Dawid
    pomocnik
    Włodek Adam - Bielawianka Bielawa II
    Włodek Adam
    pomocnik

    NAPASTNICY

    Włodek Dawid - Bielawianka Bielawa II
    Włodek Dawid
    napastnik
    Piątkowski Tomasz - Bielawianka Bielawa II
    Piątkowski Tomasz
    napastnik
    Tylak Mariuszł - Bielawianka Bielawa II
    Tylak Mariusz
    napastnik
    De Olivera Italo Rocha - Bielawianka Bielawa II
    De Olivera Italo Rocha
    napastnik

    Dołącz do nas

    Spróbuj swoich sił w A-klasie

    przyjdź na trening: wtorek, czwartek 19:30

    KONIEC