Bielawianka Bielawa 2
2

Bielawianka

Bielawa

BIELAWA

TERMINARZ A-klasa Wałbrzych II

KOLEJKA:

sob. 13 sierpień /
17:00:00
BIELAWIANKA BIELAWA II logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

4:0

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

BIELAWIANKA BIELAWA II logo
Konrad Murczak 8'
Damian Chmielewski [k]38'
Aleksander Pach 86'
Sebastian Chłądowicz 88'
sob. 13 sierpień /
15:00:00
LKS GOLA ŚWIDNICKA logo

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

2:1

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

LKS GOLA ŚWIDNICKA logo
niedz. 14 sierpień /
11:00:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY logo

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

1:1

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY logo
niedz. 14 sierpień /
12:00:00
S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

x

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo
niedz. 14 sierpień /
15:00:00
VICTORIA TUSZYN logo

VICTORIA TUSZYN

VICTORIA TUSZYN

3:1

BŁĘKITNI OWIESNO

BŁĘKITNI OWIESNO

VICTORIA TUSZYN logo
niedz. 14 sierpień /
17:00:00
LKS GILÓW logo

LKS GILÓW

LKS GILÓW

1:7

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

LKS GILÓW logo
niedz. 14 sierpień /
17:00:00
SKAŁKI STOLEC II logo

SKAŁKI STOLEC II

SKAŁKI STOLEC II

1:3

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

SKAŁKI STOLEC II logo
niedz. 14 sierpień /
17:00:00
DELTA SŁUPICE logo

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

3:1

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

DELTA SŁUPICE logo
śr. 14 wrzesień /
17:00:00
LECHIA DZIERŻONIÓW II logo

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

3:2

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

LECHIA DZIERŻONIÓW II logo
Patryk Ostrowski 4'
Dominik Ławniczak 38'
Kacper Franaszczyk [k]73'
37' Dawid Januszewicz
54' Bartosz Makles
sob. 20 sierpień /
17:00:00
CZARNI SIENIAWKA logo

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

1:7

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

CZARNI SIENIAWKA logo
sob. 20 sierpień /
17:00:00
KŁOS LUTOMIA logo

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

4:2

VICTORIA TUSZYN

VICTORIA TUSZYN

KŁOS LUTOMIA logo
sob. 20 sierpień /
17:00:00
LKS MARCINOWICE logo

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

1:2

SKAŁKI STOLEC II

SKAŁKI STOLEC II

LKS MARCINOWICE logo
sob. 20 sierpień /
17:00:00
BŁĘKITNI OWIESNO logo

BŁĘKITNI OWIESNO

BŁĘKITNI OWIESNO

0:7

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

BŁĘKITNI OWIESNO logo
sob. 20 sierpień /
17:00:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

0:5

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo
niedz. 21 sierpień /
17:00:00
KOLIBER UCIECHÓW logo

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

x

LKS GILÓW

LKS GILÓW

KOLIBER UCIECHÓW logo
niedz. 21 sierpień /
17:00:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY logo

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

0:3

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY logo
sob. 27 sierpień /
15:00:00
BIELAWIANKA BIELAWA II logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

2:0

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

BIELAWIANKA BIELAWA II logo
Alex Przewoźny 5'
Alex Przewoźny 80'
sob. 27 sierpień /
17:00:00
LKS GILÓW logo

LKS GILÓW

LKS GILÓW

4:1

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

LKS GILÓW logo
sob. 27 sierpień /
17:00:00
VICTORIA TUSZYN logo

VICTORIA TUSZYN

VICTORIA TUSZYN

5:1

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

VICTORIA TUSZYN logo
sob. 27 sierpień /
17:00:00
LKS GOLA ŚWIDNICKA logo

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

0:1

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

LKS GOLA ŚWIDNICKA logo
sob. 27 sierpień /
17:00:00
ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

0:7

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo
niedz. 28 sierpień /
11:00:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY logo

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

1:0

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY logo
niedz. 28 sierpień /
12:00:00
S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

2:2

BŁĘKITNI OWIESNO

BŁĘKITNI OWIESNO

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo
niedz. 28 sierpień /
17:00:00
SKAŁKI STOLEC II logo

SKAŁKI STOLEC II

SKAŁKI STOLEC II

x

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

SKAŁKI STOLEC II logo
sob. 3 wrzesień /
16:00:00
KOLIBER UCIECHÓW logo

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

x

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

KOLIBER UCIECHÓW logo
sob. 3 wrzesień /
16:00:00
KŁOS LUTOMIA logo

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

2:1

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

KŁOS LUTOMIA logo
sob. 3 wrzesień /
16:00:00
LKS MARCINOWICE logo

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

6:2

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

LKS MARCINOWICE logo
sob. 3 wrzesień /
16:00:00
BŁĘKITNI OWIESNO logo

BŁĘKITNI OWIESNO

BŁĘKITNI OWIESNO

1:2

LKS GILÓW

LKS GILÓW

BŁĘKITNI OWIESNO logo
sob. 3 wrzesień /
16:00:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

1:3

SKAŁKI STOLEC II

SKAŁKI STOLEC II

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo
sob. 3 wrzesień /
17:00:00
CZARNI SIENIAWKA logo

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

0:7

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

CZARNI SIENIAWKA logo
niedz. 4 wrzesień /
11:00:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY logo

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

1:3

VICTORIA TUSZYN

VICTORIA TUSZYN

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY logo
niedz. 4 wrzesień /
16:00:00
DELTA SŁUPICE logo

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

2:5

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

DELTA SŁUPICE logo
niedz. 11 wrzesień /
12:00:00
BIELAWIANKA BIELAWA II logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

3:0

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

BIELAWIANKA BIELAWA II logo
sob. 10 wrzesień /
16:00:00
ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

x

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo
sob. 10 wrzesień /
16:00:00
LKS GILÓW logo

LKS GILÓW

LKS GILÓW

3:3

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

LKS GILÓW logo
sob. 10 wrzesień /
17:00:00
VICTORIA TUSZYN logo

VICTORIA TUSZYN

VICTORIA TUSZYN

3:1

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

VICTORIA TUSZYN logo
sob. 10 wrzesień /
17:00:00
LKS GOLA ŚWIDNICKA logo

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

0:0

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

LKS GOLA ŚWIDNICKA logo
niedz. 11 wrzesień /
11:00:00
SKAŁKI STOLEC II logo

SKAŁKI STOLEC II

SKAŁKI STOLEC II

9:2

BŁĘKITNI OWIESNO

BŁĘKITNI OWIESNO

SKAŁKI STOLEC II logo
niedz. 11 wrzesień /
12:00:00
S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

3:4

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo
niedz. 11 wrzesień /
16:00:00
LECHIA DZIERŻONIÓW II logo

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

1:0

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

LECHIA DZIERŻONIÓW II logo
sob. 17 wrzesień /
16:00:00
BŁĘKITNI OWIESNO logo

BŁĘKITNI OWIESNO

BŁĘKITNI OWIESNO

1:4

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

BŁĘKITNI OWIESNO logo
Adrian Grudzień 66'
8' Artur Matusiak [s]
15' Marcin Sobczyk
60' Mateusz Chołuj
76' Dawid Januszewicz
sob. 17 wrzesień /
16:00:00
CZARNI SIENIAWKA logo

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

0:4

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

CZARNI SIENIAWKA logo
sob. 17 wrzesień /
16:00:00
KŁOS LUTOMIA logo

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

2:3

SKAŁKI STOLEC II

SKAŁKI STOLEC II

KŁOS LUTOMIA logo
sob. 17 wrzesień /
17:00:00
VICTORIA TUSZYN logo

VICTORIA TUSZYN

VICTORIA TUSZYN

2:6

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

VICTORIA TUSZYN logo
niedz. 18 wrzesień /
11:00:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY logo

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

3:4

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY logo
niedz. 18 wrzesień /
13:00:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

1:4

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo
niedz. 18 wrzesień /
16:00:00
KOLIBER UCIECHÓW logo

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

x

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

KOLIBER UCIECHÓW logo
niedz. 18 wrzesień /
16:00:00
DELTA SŁUPICE logo

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

7:3

LKS GILÓW

LKS GILÓW

DELTA SŁUPICE logo
niedz. 25 wrzesień /
12:00:00
BIELAWIANKA BIELAWA II logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

1:3

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

BIELAWIANKA BIELAWA II logo
Norbert Piątek 48'
24' Tomasz Makarewicz
59' Tomasz Makarewicz
92' Mateusz Poziemski
sob. 24 wrzesień /
16:00:00
LKS MARCINOWICE logo

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

x

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

LKS MARCINOWICE logo
sob. 24 wrzesień /
16:00:00
ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

3:2

BŁĘKITNI OWIESNO

BŁĘKITNI OWIESNO

ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo
niedz. 25 wrzesień /
11:00:00
LKS GILÓW logo

LKS GILÓW

LKS GILÓW

0:8

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

LKS GILÓW logo
niedz. 25 wrzesień /
11:00:00
SKAŁKI STOLEC II logo

SKAŁKI STOLEC II

SKAŁKI STOLEC II

3:3

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

SKAŁKI STOLEC II logo
niedz. 25 wrzesień /
11:00:00
LECHIA DZIERŻONIÓW II logo

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

7:0

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

LECHIA DZIERŻONIÓW II logo
niedz. 25 wrzesień /
12:00:00
S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

5:1

VICTORIA TUSZYN

VICTORIA TUSZYN

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo
niedz. 25 wrzesień /
16:30:00
LKS GOLA ŚWIDNICKA logo

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

3:2

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA logo
niedz. 2 październik /
15:00:00
DELTA SŁUPICE logo

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

0:2

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

DELTA SŁUPICE logo
13' Mateusz Malinowski
57' Norbert Piątek
sob. 1 październik /
16:00:00
CZARNI SIENIAWKA logo

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

x

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

CZARNI SIENIAWKA logo
sob. 1 październik /
16:00:00
KŁOS LUTOMIA logo

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

0:2

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

KŁOS LUTOMIA logo
sob. 1 październik /
16:00:00
BŁĘKITNI OWIESNO logo

BŁĘKITNI OWIESNO

BŁĘKITNI OWIESNO

0:8

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

BŁĘKITNI OWIESNO logo
sob. 1 październik /
16:00:00
VICTORIA TUSZYN logo

VICTORIA TUSZYN

VICTORIA TUSZYN

8:3

LKS GILÓW

LKS GILÓW

VICTORIA TUSZYN logo
sob. 1 październik /
16:00:00
LKS GOLA ŚWIDNICKA logo

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

3:3

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

LKS GOLA ŚWIDNICKA logo
sob. 1 październik /
16:00:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

2:2

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo
niedz. 2 październik /
11:00:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY logo

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

1:5

SKAŁKI STOLEC II

SKAŁKI STOLEC II

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY logo
niedz. 9 październik /
15:00:00
BIELAWIANKA BIELAWA II logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

5:2

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

BIELAWIANKA BIELAWA II logo
Daniel Gongało 19'
Piotr Chmielowiec 40'
Piotr Chmielowiec 75'
Emil Buczyński 85'
Damian Chmielewski 93'
44' Łukasz Idzi
65' Dawid Różana
sob. 8 październik /
16:00:00
LKS MARCINOWICE logo

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

4:1

BŁĘKITNI OWIESNO

BŁĘKITNI OWIESNO

LKS MARCINOWICE logo
sob. 8 październik /
16:00:00
ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

0:1

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo
niedz. 9 październik /
11:00:00
LKS GILÓW logo

LKS GILÓW

LKS GILÓW

0:7

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GILÓW logo
niedz. 9 październik /
11:00:00
SKAŁKI STOLEC II logo

SKAŁKI STOLEC II

SKAŁKI STOLEC II

2:2

VICTORIA TUSZYN

VICTORIA TUSZYN

SKAŁKI STOLEC II logo
niedz. 9 październik /
12:00:00
S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

2:1

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo
niedz. 9 październik /
15:00:00
KOLIBER UCIECHÓW logo

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

x

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

KOLIBER UCIECHÓW logo
niedz. 9 październik /
15:00:00
LECHIA DZIERŻONIÓW II logo

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

0:0

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

LECHIA DZIERŻONIÓW II logo
sob. 15 październik /
15:00:00
VICTORIA TUSZYN logo

VICTORIA TUSZYN

VICTORIA TUSZYN

1:1

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

VICTORIA TUSZYN logo
Tomasz Garbacz 43'
13' Dawid Purzycki
sob. 15 październik /
15:00:00
KŁOS LUTOMIA logo

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

0:3

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

KŁOS LUTOMIA logo
sob. 15 październik /
15:30:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY logo

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

1:3

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY logo
sob. 15 październik /
15:30:00
LKS GOLA ŚWIDNICKA logo

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

4:1

SKAŁKI STOLEC II

SKAŁKI STOLEC II

LKS GOLA ŚWIDNICKA logo
sob. 15 październik /
16:00:00
CZARNI SIENIAWKA logo

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

4:2

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

CZARNI SIENIAWKA logo
niedz. 16 październik /
12:00:00
S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

3:1

LKS GILÓW

LKS GILÓW

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo
niedz. 16 październik /
14:00:00
DELTA SŁUPICE logo

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

1:6

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

DELTA SŁUPICE logo
niedz. 16 październik /
15:00:00
BŁĘKITNI OWIESNO logo

BŁĘKITNI OWIESNO

BŁĘKITNI OWIESNO

x

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

BŁĘKITNI OWIESNO logo
niedz. 23 październik /
12:00:00
BIELAWIANKA BIELAWA II logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

1:5

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

BIELAWIANKA BIELAWA II logo
Norbert Piątek 18'
14' Michał Czernicki
30' Maciej Madziała
34' Michał Madziała
65' Michał Madziała
77' Kamil Młocek
sob. 22 październik /
15:00:00
ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

2:1

VICTORIA TUSZYN

VICTORIA TUSZYN

ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo
sob. 22 październik /
15:30:00
LKS MARCINOWICE logo

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

2:1

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

LKS MARCINOWICE logo
niedz. 23 październik /
11:00:00
LKS GILÓW logo

LKS GILÓW

LKS GILÓW

2:2

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

LKS GILÓW logo
niedz. 23 październik /
11:00:00
SKAŁKI STOLEC II logo

SKAŁKI STOLEC II

SKAŁKI STOLEC II

1:0

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

SKAŁKI STOLEC II logo
niedz. 23 październik /
11:00:00
LECHIA DZIERŻONIÓW II logo

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

2:0

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

LECHIA DZIERŻONIÓW II logo
niedz. 23 październik /
15:00:00
KOLIBER UCIECHÓW logo

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

x

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

KOLIBER UCIECHÓW logo
niedz. 23 październik /
15:00:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

3:2

BŁĘKITNI OWIESNO

BŁĘKITNI OWIESNO

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo
niedz. 30 październik /
12:00:00
S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

1:1

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo
17' Rafał Dylewski [s]
22' Daniel Gongało
sob. 29 październik /
15:00:00
CZARNI SIENIAWKA logo

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

1:2

BŁĘKITNI OWIESNO

BŁĘKITNI OWIESNO

CZARNI SIENIAWKA logo
sob. 29 październik /
15:00:00
KŁOS LUTOMIA logo

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

6:0

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

KŁOS LUTOMIA logo
sob. 29 październik /
15:00:00
VICTORIA TUSZYN logo

VICTORIA TUSZYN

VICTORIA TUSZYN

2:6

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

VICTORIA TUSZYN logo
sob. 29 październik /
15:00:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY logo

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

0:2

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY logo
sob. 29 październik /
15:00:00
LKS GOLA ŚWIDNICKA logo

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

4:4

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

LKS GOLA ŚWIDNICKA logo
niedz. 30 październik /
11:00:00
LKS GILÓW logo

LKS GILÓW

LKS GILÓW

2:7

SKAŁKI STOLEC II

SKAŁKI STOLEC II

LKS GILÓW logo
niedz. 30 październik /
13:30:00
DELTA SŁUPICE logo

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

x

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

DELTA SŁUPICE logo
niedz. 6 listopad /
12:00:00
BIELAWIANKA BIELAWA II logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

1:1

LKS GILÓW

LKS GILÓW

BIELAWIANKA BIELAWA II logo
Mateusz Malinowski 28'
64' Tomasz Ślepecki
niedz. 6 listopad /
11:00:00
SKAŁKI STOLEC II logo

SKAŁKI STOLEC II

SKAŁKI STOLEC II

4:2

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

SKAŁKI STOLEC II logo
niedz. 6 listopad /
11:00:00
LECHIA DZIERŻONIÓW II logo

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

2:1

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LECHIA DZIERŻONIÓW II logo
niedz. 6 listopad /
11:30:00
LKS MARCINOWICE logo

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

3:5

VICTORIA TUSZYN

VICTORIA TUSZYN

LKS MARCINOWICE logo
niedz. 6 listopad /
13:30:00
KOLIBER UCIECHÓW logo

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

x

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

KOLIBER UCIECHÓW logo
niedz. 6 listopad /
13:30:00
BŁĘKITNI OWIESNO logo

BŁĘKITNI OWIESNO

BŁĘKITNI OWIESNO

2:5

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

BŁĘKITNI OWIESNO logo
niedz. 6 listopad /
13:30:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

1:3

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo
niedz. 6 listopad /
13:30:00
ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

5:0

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo
niedz. 13 listopad /
11:00:00
SKAŁKI STOLEC II logo

SKAŁKI STOLEC II

SKAŁKI STOLEC II

3:9

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

SKAŁKI STOLEC II logo
Łukasz Łużny 55'
Przemysław Madej 59'
Paweł Kobrzak 79'
1' Daniel Gongało
34' Mateusz Malinowski
36' Dawid Suchorski
53' Mateusz Malinowski
57' Aleksander Pach
77' Daniel Gongało
82' Marcin Sobczyk
85' Jakub Najwer
89' Marcin Sobczyk
niedz. 13 listopad /
11:00:00
LKS GILÓW logo

LKS GILÓW

LKS GILÓW

1:4

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

LKS GILÓW logo
niedz. 13 listopad /
11:30:00
LKS GOLA ŚWIDNICKA logo

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

4:3

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

LKS GOLA ŚWIDNICKA logo
niedz. 13 listopad /
12:00:00
CZARNI SIENIAWKA logo

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

2:6

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

CZARNI SIENIAWKA logo
niedz. 13 listopad /
12:00:00
S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

0:2

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY logo
niedz. 13 listopad /
13:30:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY logo

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

2:1

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY logo
niedz. 13 listopad /
13:30:00
DELTA SŁUPICE logo

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

5:4

BŁĘKITNI OWIESNO

BŁĘKITNI OWIESNO

DELTA SŁUPICE logo
niedz. 13 listopad /
14:00:00
VICTORIA TUSZYN logo

VICTORIA TUSZYN

VICTORIA TUSZYN

x

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

VICTORIA TUSZYN logo
niedz. 20 listopad /
12:30:00
BIELAWIANKA BIELAWA II logo

BIELAWIANKA BIELAWA II

BIELAWIANKA BIELAWA II

7:0

CZARNI SIENIAWKA

CZARNI SIENIAWKA

BIELAWIANKA BIELAWA II logo
Daniel Gongało 9'
Piotr Chmielowiec 19'
Seweryn Ślepecki 35'
Paweł Segda 37'
Daniel Gongało 43'
Marcin Sobczyk 75'
87' Tomasz Budziewski [s]
niedz. 20 listopad /
11:00:00
LKS MARCINOWICE logo

LKS MARCINOWICE

LKS MARCINOWICE

2:2

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

LKS MARCINOWICE logo
niedz. 20 listopad /
11:00:00
BŁĘKITNI OWIESNO logo

BŁĘKITNI OWIESNO

BŁĘKITNI OWIESNO

1:5

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

BŁĘKITNI OWIESNO logo
niedz. 20 listopad /
13:30:00
KOLIBER UCIECHÓW logo

KOLIBER UCIECHÓW

KOLIBER UCIECHÓW

x

LKS GOLA ŚWIDNICKA

LKS GOLA ŚWIDNICKA

KOLIBER UCIECHÓW logo
niedz. 20 listopad /
13:30:00
KŁOS LUTOMIA logo

KŁOS LUTOMIA

KŁOS LUTOMIA

4:1

DELTA SŁUPICE

DELTA SŁUPICE

KŁOS LUTOMIA logo
niedz. 20 listopad /
13:30:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

2:6

VICTORIA TUSZYN

VICTORIA TUSZYN

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE logo
niedz. 20 listopad /
13:30:00
ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

4:1

SKAŁKI STOLEC II

SKAŁKI STOLEC II

ZIELONI ŁAGIEWNIKI logo
niedz. 20 listopad /
13:30:00
LECHIA DZIERŻONIÓW II logo

LECHIA DZIERŻONIÓW II

LECHIA DZIERŻONIÓW II

7:1

LKS GILÓW

LKS GILÓW

LECHIA DZIERŻONIÓW II logo